KONST / Litografier / Litografi 7639291
nr 763 9291
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Litografi, Torsten Renqvist (1924-2007), signerad T. R-51, 28x43
Utrop:
700 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 juni 2012
kl 19:39:14
4/6 19:31:01
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist